Supapa evacuare motor B12/FH12/F12 20441486,20441945
Cod: 120168
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO A, B12, FH12, FL12 D12A340-D12D420 01.92-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | Epuiza |
| Tip combustibil | Diesel |
| Diametru supapa | 40.0 mm |
| Diametru ax supapa | 8.0 mm |
| Lungime | 191.7 mm |
| Unghi inclinare supapa | 45.0 ° |
| Tip de conexiune | EE |
| Material | bimetal |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment