Disc frana fata-spate 430X45MM Scania 4,P,G,R,T 1367735,1402272
Cod: 126.100-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, 4 BUS, CITYWIDE, G I, G II, INTERLINK, IRIZAR CENTURY,
IRIZAR I4, IRIZAR PB, K, L, OMNICITY, OMNIEXPRESS, OMNILINK 05.95-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 45.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 208.0 mm |
| Diametru gaura | 237.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN7 |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment