Disc frana punte spate 410X45MM Volvo FH/FM/FMX 20515097,85103804
Cod: 259358
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI C, D, MAGNUM, PREMIUM 2, T; VOLVO FE II, FH, FH II, FH III, FH12,
FH16, FH16 II, FH16 III, FM, FM II, FM III, FM12, FM7 09.90-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 410.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 41.0 mm |
| Inaltime | 45.0 mm |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 220.0 mm |
| Sistem de franare | DUCO / ELSA 225-1 |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment