Disc frana fata 322X30MM Volvo FL6 6774686,02-VO004
Cod: 1561920
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FL6 09.85-08.00
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 322.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Inaltime | 90.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 132.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment