Disc frana fata 370X45MM Iveco EuroCargo 1907726,7172018
Cod: 960037
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III 01.91-09.15
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 322.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 27.5 mm |
| Inaltime | 134.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 215.0 mm |
| Diametru gaura | 20.15 mm/275.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment