Disc frana fata 437.5X45MM Renault Premium/Magnum 5006172150,5010216437
Cod: REN172
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN SÜ; RVI AGORA, ARES, ILIADE, MAGNUM, MANAGER, PREMIUM 09.90-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 437.5 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 35.0 mm |
| Inaltime | 96.4 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 131.0 mm |
| Diametru gaura | 165.0 mm |
| Sistem de franare | MERITOR |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment