Disc frana spate 377X45MM Man F2000/Mercedes Atego 9704230212,81508030039
Cod: 960346
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN F2000, FOC, L2000, M 2000 L; MERCEDES ATEGO, ATEGO 2 06.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 26.0 mm |
| Inaltime | 129.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 145.0 mm |
| Diametru gaura | 177.0 mm |
| Sistem de franare | MERITOR D-ELSA1 |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment