Disc frana axa ROR 434X194X45MM MBR9020,02-RO006
Cod: 960579
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Inaltime | 108.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Sistem de franare | KOGEL |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment