Disc frana fata 377X45MM Man TGA/TGM/TGS/TGX 81508030044,02-MA013
Cod: 21BS0069
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN HOCL 12.220 HOCL/R-NL/12.240/12.240 HOCL-NL/12.245/12.250/12.260/12.280/
12.290/13.240/13.250/13.280/13.290/14.220 HOCL/R-NL/14.240 HOCL-N
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 111.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | acoperit |
| Diametrul gaurii | 106.0 mm |
| Diametru gaura | 144.0 mm |
| Unitate de vânzări | 1 buc. |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment