Disc frana fata-spate 330X34MM Iveco EuroCargo 7183632,2997450
Cod: 276414
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, EUROCARGO V, MAGIRUS 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 28.0 mm |
| Inaltime | 141.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 215.0 mm |
| Diametru gaura | 275.0 mm |
| Sistem de franare | WABCO PAN 17 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment