Disc frana fata 329X34MM Daf LF45 1400163,1408252
Cod: 21BS0087
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF LF 45 01.01-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 329.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Inaltime | 123.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 128.0 mm |
| Diametru gaura | 138.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment