Disc frana spate Mercedes Atego 2/3 9754230012,9754230312
Cod: 960341
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, TOURINO (O 510), DCA, DLS, TE, TL, TZ; JOST DCA, DLS
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 138.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 176.0 mm |
| Diametru gaura | 201.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN6 |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment