Disc frana 430X45MM BPW/Krone 0308835030,550025945
Cod: 960356
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
BPW SH 01.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 159.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 290.0 mm |
| Diametru gaura | 273.8 mm/335.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN7000 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment