Disc frana 377x45MM BPW 0308834080,0308834087
Cod: 960359
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
BPW SKH SHZF 9010 ECO Plus/SKH 9008/SKH 9010/SKHB 9010/SKHBF 9010 ECO Plus/
SKHBF 9010 ECO Plus2/SKHBF 9010 ECO-MAXX/SKHBF 9010-15 ECO P
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 124.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | ulei acoperit |
| Diametrul gaurii | 190.0 mm |
| Diametru gaura | 335.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment