Disc frana fata 432X45MM Setra/Mercedes Integro 8285390000,A6274210012
Cod: 21BS0049
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SETRA 200 S 200/S 208/S 210 H/S 215 HD/S 215 HDH/S 215 SL/S 216 HDS/S300N,
S300NC/S309HD/S312HD, S315H, S315GT, S315HD, S315HDH/S313UL, S315H
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 432.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 35.0 mm |
| Inaltime | 135.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | acoperit |
| Diametrul gaurii | 220.0 mm |
| Diametru gaura | 220.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment