Disc frana spate 335X34MM Mercedes Atego A9704230012,BCR188A
Cod: 016.664-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ATEGO, ATEGO 2 01.98-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 335.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 28.0 mm |
| Inaltime | 111.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 152.0 mm |
| Diametru gaura | 177.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN5 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment