Disc frana fata 377X45MM Mercedes Atego I/II/III 9754210212,A9754210012
Cod: 960339
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
: MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, TOURINO (O 510) 01.98-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 134.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 14.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 105.7 mm |
| Diametru gaura | 138.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN6 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment