Disc frana 430X45MM punte Gigant/Krone/Saf 09267086,550012742,GIG700000442
Cod: 960363
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Inaltime | 155.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 280.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment