Disc frana spate 377X45MM Iveco EuroCargo 2996710,7184082
Cod: 960507
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, EUROCARGO IV, EUROCARGO V, MAGIRUS; SAF SKRS
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 151.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 225.0 mm |
| Diametru gaura | 151.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN6 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment