Disc frana cu Kit fixare inclus fata-spate 434X45MM Volvo FH12/FH16 20515083,85103803
Cod: 960456
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI C, D, K, MAGNUM, PREMIUM 2, T; VOLVO 7700, 7900, 8300, 8500, 8700,
8900, 9400, 9500, 9700, 9900, B11, B12, B5, B6, B7, B9 09.90-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 433.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 41.0 mm |
| Inaltime | 45.0 mm |
| Tip disc | ventilate |
| Sistem de franare | MER D-DUCO |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment