Disc frana fata 335X34MM Man TGL/TGM 81508030054,81508030063
Cod: FCR272
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN FOC, L2000, M 2000 L, TGA, TGL I, TGL II, TGM I 06.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 335.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 30.0 mm |
| Inaltime | 118.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 154.0 mm |
| Diametru gaura | 176.0 mm/184.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN5 |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment