Disc frana fata 392X34MM Daf LF45 1403758,1408671
Cod: 1403758
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF LF 45 01.01-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 30.0 mm |
| Inaltime | 143.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 16.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 133.0 mm |
| Diametru gaura | 155.0 mm |
| Sistem de franare | WABCO PAN 17 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment