Disc frana fata 328X36MM Renault Midlum 5010422262,5010525308
Cod: 258046
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI D, MIDLUM 01.00-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 30.0 mm |
| Inaltime | 80.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 95.0 mm |
| Diametru gaura | 118.0 mm |
| Sistem de franare | WABCO PAN17 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment