Disc frana fata 396X48MM Setra/Kassbohrer 179241111307,02-SE003
Cod: 9904378
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SETRA 200 01.83-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 396.0 mm |
| Grosime | 48.0 mm |
| Grosime minima | 38.0 mm |
| Inaltime | 119.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 194.0 mm |
| Diametru gaura | 215.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment