Disc frana semiremorca SAF 04079000450,FCR202A
Cod: 066.250-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SAF SK SKRB 9019 W/SKRB 9019 WI Integral/SKRB 9022 K/SKRLB 9019 W/SKRLB 9019
W Integral/SKRS 11019 K/SKRS 11019 W/SKRS 11222 K/SKRS 901
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate / Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 157.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 169.0 mm |
| Diametru gaura | 22.75 mm/275.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment