Disc frana fata 410X45.2MM Volvo FL/Renault Midlum 20763234,5010598309
Cod: 291140
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Diametru exterior | 410.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 166.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 262.0 mm |
| Diametru gaura | 335.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment