Disc frana fata 335X34MM Mercedes Actros/Atego 9704210612,A9704210212
Cod: FM186A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3 01.98-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 335.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 31.0 mm |
| Inaltime | 102.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 91.5 mm |
| Diametru gaura | 120.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN5 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment