Disc frana fata-spate Iveco Stralis/S-Way 2995812,7185503
Cod: 2996328
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO STRALIS I, S-WAY; IRISBUS DOMINO, EURORIDER, MY WAY 01.01-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 431.8 mm |
| Grosime | 45.0 mm/ 1544.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 154.4 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 240.0 mm |
| Diametru gaura | 240.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment