Disc frana Man F2000 81508030022,81508030061
Cod: 10-01-02-0327
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN FOC, L2000, M 2000 L 06.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 31.0 mm |
| Inaltime | 124.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 157.0 mm |
| Diametru gaura | 180.0 mm/12.0 mm |
| Sistem de franare | WABCO PAN 17 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment