Disc frana spate 377X45MM Renault Midlum/Volvo FL 5010598307,20704422
Cod: 10-01-02-1043
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI D, MIDLUM; VOLVO FL II, FL III 01.00-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 375.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Inaltime | 166.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 262.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment