Disc frana fata 330X34MM Man F2000 81508030026,MAN102
Cod: 203412
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN L2000, M 2000 L 06.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 26.0 mm |
| Inaltime | 104.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 135.0 mm |
| Diametru gaura | 158.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment