Disc frana fata 410X45MM Volvo FL/Renault Midlum 5010598308,20931249
Cod: 36B0476
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI MIDLUM 160.08/160.09/160.10/160.12/180.08/180.10/180.13/180.14/190.08/
190.10/190.12/190.13/190.14/190.15/190.16/220.08/220.10/220.12/220.
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 410.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | acoperit |
| Diametrul gaurii | 131.0 mm |
| Diametru gaura | 165.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment