Disc frana spate 322X30MM Iveco EuroCargo 2996009,7187569
Cod: 960111
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III 01.92-09.15
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 322.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 28.0 mm |
| Inaltime | 134.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 215.0 mm |
| Diametru gaura | 275.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment