Disc frana fata 370X45MM Iveco EuroCargo 1907568,7172930
Cod: 255342
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 370.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm/ 150.0 mm |
| Grosime minima | 41.0 mm |
| Inaltime | 150.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 215.0 mm |
| Diametru gaura | 275.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment