Disc frana fata 304X30MM Mercedes Unimog 6684210112,BCR118A
Cod: 016.650-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES T2/LN1 04.86-12.94
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 304.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 26.0 mm |
| Inaltime | 91.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 118.0 mm |
| Diametru gaura | 140.0 mm |
| Sistem de franare | BREMBO 2X60 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment