Disc frana Mercedes Vario A6684210512,BCR209A
Cod: 6684230112
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES VARIO, VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B668, B667) 09.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 324.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 27.75 mm |
| Inaltime | 120.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 120.0 mm |
| Diametru gaura | 192.0 mm |
| Sistem de franare | MERITOR 2X60 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment