Cap bara dreapta Daf CF/XF 1257890,1603789
Cod: 1358793
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 65, 65 CF, 75, 75 CF, 85, 85 CF, 95, 95 XF, CF 65, CF 75, CF 85 01.73-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Lungime | 120.0 mm |
| Marime con | 30.0 mm |
| Dimensiune filet | M30 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M24 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | dreapta fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment