Set discuri frana fata 377X45MM Iveco EuroCargo 2995702,7187541
Cod: 215.179
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, EUROCARGO IV, EUROCARGO V, MAGIRUS 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 107.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 14.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 168.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment