Filtru uscator Man/Mercedes 81521020019,A0004293395
Cod: FE01361
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 75, 75 CF, 85 CF, 95, 95 XF, CF 75, CF 85, LF 45 10.80-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | cartus de desicator |
| Dimensiune filet | M39 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Presiune | 13.0 bar |
| Directie | dreapta fata-verso |
| Separator | Nu |
| Garnitura | With gasket |
| Culoare | Negru |
| Diametru exterior | 140.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment