Filtru combustibil Renault Kerax/Magnum/Midlum 5000790570,5000686589
Cod: 5000686589
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO URBANWAY; RVI AGORA, ARES, C, FR1, G, ILIADE, KERAX, MAGNUM, MAJOR,
MANAGER, MAXTER, MIDLINER, MIDLUM, PR, PREMIUM, R, TB, TBH, TR 720.12-T4.40CC 05.71-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 124.0 mm |
| Diametru exterior | 76.0 mm |
| Diametru interior | 62.0 mm |
| Diametru interior 2 | 71.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 71.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment