Filtru uscator LF/CF/XF 1439553,2142288
Cod: WSK.63.6D
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 65 CF, 75 CF, 85 CF, CF, CF 65, CF 75, CF 85, LF, LF 45 02.98-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | cartus de desicator |
| Dimensiune filet | M41 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Presiune | 13.0 bar |
| Directie | dreapta fata-verso |
| Separator | Nu |
| Garnitura | With gasket |
| Diametru exterior | 136.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment