Vascocuplaj ventilator Man F2000 51066300055,51066300061
Cod: 51066300055
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN E2000, F2000 D2840LF20-E2866DF01 01.94-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | pneumatic |
| Ventilator | Nu |
| Diametru exterior | 244.0 mm |
| Inaltime | 150.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 4.0 buc |
| Distantarea gaurilor de montare a ventilatorului | 152.0 mm |
| Numarul gaurilor de montare a ventilatorului | 6.0 buc |
| Diametrul flansei | 114.0 mm |
| Diametrul gaurilor flansei | 10.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 90.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment