Vascocuplaj ventilator motor XE280C-XF355M Daf XF95 1427574,1666098
Cod: 8MV376730-051
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF XF 95 XE280C-XF355M 01.02-12.06
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | electronic |
| Forma mufa | rotund |
| Numar pini | 5.0 buc |
| Ventilator | Nu |
| Diametru exterior | 259.0 mm |
| Inaltime | 150.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Distantarea gaurilor de montare a ventilatorului | 200.0 mm |
| Numarul gaurilor de montare a ventilatorului | 6.0 buc |
| Diametrul flansei | 148.0 mm |
| Diametrul gaurilor flansei | 9.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 130.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment