Vascocuplaj ventilator Mercedes Actros MP2/MP3 A0002007222,A0002008322
Cod: NRF49069
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, SK OM441.982-OM542.964 07.87-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | termic |
| Ventilator | Nu |
| Diametru exterior | 244.0 mm |
| Inaltime | 112.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 3.0 buc |
| Distantarea gaurilor de montare a ventilatorului | 200.0 mm |
| Numarul gaurilor de montare a ventilatorului | 6.0 buc |
| Diametrul flansei | 162.0 mm |
| Diametrul gaurilor flansei | 10.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 140.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment