Vascocuplaj ventilator Daf CF85, 1449677,1666157
Cod: 1666157
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF 85 MX265-XF355M 01.01-12.20
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | electronic |
| Forma mufa | rotund |
| Numar pini | 5.0 buc |
| Ventilator | Nu |
| Diametru exterior | 259.0 mm |
| Inaltime | 137.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Distantarea gaurilor de montare a ventilatorului | 200.0 mm |
| Numarul gaurilor de montare a ventilatorului | 6.0 buc |
| Diametrul flansei | 148.0 mm |
| Diametrul gaurilor flansei | 9.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 130.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment