Sticla oglinda Daf XF106 Euro 6 1940342,DAF-MR-036
Cod: ZL03-61-010H
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF XF 106 10.12-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Incalzita | Da |
| Tensiune | 24.0 V |
| Lungime | 210.0 mm |
| Latime | 190.0 mm |
| Piesa de schimb | Da |
| Raza | 300.0 mm |
| Grosime | 40.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment