Filtru combustibil motor D12C340-D12D460 Volvo FM/FH 20972293,20976003
Cod: P550529
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGS I, TGX I; RVI KERAX, MAGNUM, PREMIUM 2; VOLVO 7700, 8500, 8700, 9700,
9900, A, B9, FH, FH II, FH12, FH16, FH16 II, FM, FM II D11A-330-SA6D104E-3E-7
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Lungime | 262.0 mm |
| Inaltime | 262.0 mm |
| Diametru exterior | 107.5 mm |
| Diametru interior 2 | 99.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 99.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 90.3 mm |
| Dimensiune filet | M32 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Material | Celuloza |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment