Filtru combustibil Man F2000/F90 51125030016,51125030040
Cod: H70WDK14
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN CLA, E2000, EL, EM, F2000, F9, F90, F90 UNTERFLUR, FOC, G, G90, HELICON,
HOCL, L2000, LION´S CITY, LION´S CLASSIC, LION´S COACH BF4L913T-TD226B-6 10.79-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 155.0 mm |
| Diametru exterior | 76.0 mm |
| Diametru interior | 62.0 mm |
| Diametru interior 2 | 71.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 71.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment