Filtru combustibil Mercedes 5008874
Cod: WK716
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES 123 (C123), 123 T-MODEL (S123), 123 (W123), G (W460), MB (W631),
T1 (601), T1 (601, 611), T1 (B601), T1 (B602), T1/TN, T2/L, T2/LN1 2.0D-3.0D 01.75-02.96
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Diametru exterior | 76.0 mm |
| Diametru interior | 62.0 mm |
| Diametru interior 2 | 71.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 71.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | M14 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment