Filtru combustibil motor F2BE0682B-FPTF5C Iveco EuroTrakker/Stralis 503355292,500041180
Cod: 2995711
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO CITYCLASS, EUROSTAR, EUROTECH MH, EUROTECH MP, EUROTRAKKER,
STRALIS I, TRAKKER I, TRAKKER II; ASTRA HD 7-C, HD 8; IRISBUS AGORA, ARWAY F2BE0681A-QSX15
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | rotative |
| Lungime | 171.0 mm |
| Diametru exterior | 108.0 mm |
| Diametru interior | 62.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 72.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Material | Celuloza |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment